Фабрица спецодягу

Фабрика спецодягу

Замовити
дзвінок

Про нас

Приватне підприємство «Спецкомплект» - виробник і постачальник висококласного робочого одягу, який відповідає стандартам якості України. У 2002 році в місті Ромни відкрилася нова фабрика з пошиття спецодягу - приватне підприємство «Спецкомплект», яке створило конкуренцію для вже працюючих підприємств України.

В даний час ПП «Спецкомплект» - одне із провідних підприємств даної галузі в Україні.

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції для працівників силових структур, сільського господарства, різних галузей промисловості (залізничників, нафтовидобувної промисловості, медичних працівників, харчової, лісової, переробної промисловості та багатьох інших) високої якості і за конкурентноспроможними цінами.

Постійно на складі підприємства в повному асортименті є: робочі костюми, халати, комбінезони, утеплений і камуфльований одяг, одяг для працівників харчової і медичної промисловості, форма для працівників охорони і силових структур, і багато іншого.

Колекції фірмових моделей спецодягу випускаються з якісних тканин високої міцності, стійких до стирання і розриву, з високими гігієнічними якостями.

Крім цього, наше підприємство пропонує розробку корпоративного стилю спецодягу з урахуванням всіх вимог і побажань клієнта.

Підприємство оснащене сучасним обладнанням: «Brother», «Typikal», «Minerva», «Textima», «Juki», обладнанням для нанесення і вишивання логотипів. Девіз підприємства - «Професіонали для професіоналів!».

Вибравши нас, як ділового партнера, замовники завжди отримують:

  • комплексне забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту;
  • широкий модельний ряд з натуральних тканин із спеціальним просоченням і без просочення;
  • доступні ціни та знижки постійним клієнтам;
  • консультації кваліфікованих фахівців;
  • доставка продукції власним транспортом.

Якісний літній і зимовий спецодяг забезпечує працівникам комфорт і безпечні умови праці. Велика увага приділяється питанню якості виробленої продукції. Весь спецодяг відповідає європейським стандартам якості, що підтверджується відповідними документами.

Основою успіху підприємства є його колектив: кваліфіковані швачки, сучасна лабораторія, в якій працюють висококваліфіковані конструктори і технологи, працівники збуту і постачання, маркетологи та ін. Наша мета - безпека, комфорт і бездоганний зовнішній вигляд Ваших працівників.

Сертифікати та нагороди

Лідер галузі
Підприєство року
Нагрудний знак "Лідер України"
Сертифікат якості